REFERENCJE - MisjaNieEmisja.pl

Misja Nie Emisja | EXEIB
Przejdź do treści

REFERENCJE

Opinie naszych klientów są dla nas bardzo ważne, ponieważ stanowią potwierdzoną wizytkówkę naszej firmy.
Skorzystałeś/aś z naszych usług? Podziel się również swoją opinią!
Janusz Huzarski
Moje wrażenia z zainstalowania i użytkowania pompy ciepła marki Innova przez firmę Misja Nie Emisja - są bardzo pozytywne. W pierwszym roku trzeba było instalację wyregulować – to konieczne i to zrobiłem. Mam czujnik pogodowy zewnętrzny i wewnętrzny termostat, żeby pompa nie włączała się zbyt często. W praktyce zimą pompa ciepła działa osiem-dziesięć godzin na dobę. Nie słychać jej pracy, nie trzeba niczego regulować. Nie zawracam sobie głowy rozważaniem, kiedy nakłady się zwrócą. Cieszę się z pompy ciepła i wygody, jaką dzięki niej mam.
Sebastian K.
Minęły ponad dwa miesiące mojej przygody z pompą ciepła. Przeglądając różne grupy na Fejsie i rozmawiając z sąsiadami miałem głównie przemyślenia z rodzaju "żeby tylko nie wyszło drożej niż węglem", oraz obawy przed kolejną zgrają "fachowców" w moim domu. Ogrzewanie w dzisiejszych czasach tanie nie jest, warto więc wybrać najlepszy i najwygodniejszy dla siebie sposób. Po wielu miesiącach rozterek, czy kapryśnego kopciucha zamienić na bardziej cywilizowanego pelleciaka czy może lepiej na dumnie pyrkający białymi obłoczkami kocioł kondensacyjny, oraz poszukiwań lepiej pompującej pompy, wybrałem Mitsubishi Heavy Industries 10kW. Dzisiaj, drugi raz od wprowadzenia się do 100 letniego, dwupiętrowego, ponad dwustu metrowego domu doczekałem się faktury z Taurona. Ostatni rachunek w listopadzie wynosił około 150zł. Na kwotę tą złożyło się zwykłe zużycie bytowe od końca sierpnia czyli oświetlenie, płyta indukcyjna, zasilanie wentylatora kopciuch i jego 2 pomp obiegowych itp. Poza tym moje rachunki były tzw. prognozowe w wysokości 8.22zł miesięcznie - ostatni zapłacony w połowie kwietnia. Tak więc dzisiejsza faktura na 1861 zł w taryfie G11 to 2499kWh pompy i 591kWh "bytowe". Zaufałem Misja Nie Emisja co okazało się dla bardzo dobrym wyborem. Oprócz Mitsubishi Heavy Industries Hydrolution 10kW dostałem super ekipę przebudowującą kotłownię i montującą pompę. Prace przebiegły szybko mimo pedantycznej dokładności, ciągłej kontroli poziomnicą przebiegu rur. Najdokładniejsza i najczyściejsza zgraja fachowców jakich w życiu spotkałem. Teraz czekam na ich powrót i montaż fotowoltaiki (wg symulacji jak na załączonym zdjęciu) Bo jak to mawiają mądrzy ludzie, gazu sam nie wyprodukujesz ale prąd, tak.
Dariusz Tokarski
W zeszłym tygodniu skorzystałem z usług tej firmy, wszystko zgodnie z umową, kontakt na każdym etapie doskonały, dział realizacji, dofinansowania i po montażowy na bardzo wysokim poziomie. Pani Ewa od dofinansowań przemiła i co najważniejsze bardzo profesjonalna i rzeczowa. Zamontowaną mam pompę SystemAir, pracuje nadspodziewanie cicho, montaż dwa dni, posprzątali, uruchomili i wszystko wytłumaczyli. Ekipa montażowa bardzo komunikacyjna i sympatyczna.
Z czystym sumieniem polecam współpracę.
Paweł P.
Szybki i dobry kontakt z Panem Krystianem. Szybko i rzeczowo odpowiadał i nadal odpowiada na wszystkie pytania. Dotrzymane wszystkie terminy. Montaż pompy Mitsubishi trwał dwa dni, na chwile obecna na nic nie można narzekać! Polecam!
Urszula T.
Profesjonalizm, rzetelność, dobry kontakt. Pracownicy klarownie przekazywali informacje i tłumaczyli działanie pompy ciepła. Wykonanie w umówionym terminie. Świetny kontakt z pracownikami i dobry przepływ informacji. Wykonanie bez zastrzeżeń. Polecam firmę.
Andrzej Dukiel
Firma zamontowała u mnie w czerwcu pompę ciepła marki Mitsubishi Heavy Industries HB-100. Uzgodniony termin montażu został dotrzymany, a sam montaż przebiegł sprawnie i szybko. Instalatorzy to bardzo solidni i profesjonalni fachowcy. Bardzo dobry kontakt z firmą i jej serwisem. Jestem jak dotychczas bardzo zadowolony z tej współpracy. Polecam.
Stanisław G.
Usługa została wykonana absolutnie profesjonalnie. Montaż przeprowadzony w terminie i bez jakichkolwiek zakłóceń, a efekt końcowy jest lepszy niż zakładaliśmy, co oznacza, że pompa ciepła została prawidłowo dobrana pod względem parametrów pracy dla konstrukcji naszego budynku. Dla mnie super. Firma godna polecenia ze wszech miar.
Aleksander M.
Montaż pomp ciepła przeprowadzony perfekcyjnie, estetyka wykonania na wysokim poziomie. Terminowość na plus. Dobra komunikacja na każdym etapie montażu. Polecam!

SPRAWDŹ RESZTĘ NASZYCH OPINII

Odwiedź nasze social media!
Copyright © 2023 EXEIB Sp. z o.o. All rights reserved.
Dane firmowe
Dolny ŚląskŚląsk
EXEIB Sp. z o.o
Misja Nie Emisja
Misja Nie Emisja
ul. Jana Brzechwy 14
ul. Paprotna 12A
ul. Juliusza Słowackiego 2
51-141 Wrocław
51-117 Wrocław
44-300 Wodzisław Śląski
NIP: 895-217-63-54
REGON: 69069490
KRS 0000710825


Wróć do spisu treści