Zapytanie ofertowe - MisjaNieEmisja.pl

Misja Nie Emisja | EXEIB
Przejdź do treści
ZAPYTANIE OFERTOWE


Administratorem danych osobowych jest !_nazwa firmy z pełnym adresem_!. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodnie z regulaminem !_(link do regulaminu)_!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z (np. wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żadania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest !_nazwa firmy z pełnym adresem_!.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu (np. wysyłania informacji handlowej). Podanie danych jest dobrowolne. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żadania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest !_nazwa firmy z pełnym adresem_!.

lub zadzwoń do nas
Dane firmowe
Biuro
EXEIB Sp. z o.o
Misja Nie Emisja
51-141 Wrocław
51-117 Wrocław
ul. Jana Brzechwy 14

ul. Paprotna 12A
NIP: 895-217-63-54
REGON: 69069490
KRS 0000710825

Odwiedź nasze social media!
Copyright © 2023 EXEIB Sp. z o.o. All rights reserved.
Wróć do spisu treści